1989'dan beri

30 yılı aşkın tecrübesiyle şal, eşarp ve tesettür giyim üretimi denince akla ilk gelen, Mısır'ın lider ve öncü markası Scarf Company Inc.

Scarf Company Inc, 30 Ağustos 1989 yılında Türkiye şal, eşarp ve tesettür giyim imalatıyla başladığı serüvende bugün Mısır'da, 50’nin üzerinde satış noktası ile 5 kıtada 36 ülkeye çeyrek asrı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir.

İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,

Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen üretim,

Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,

Koşulsuz müşteri destek hizmeti ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.

Ayrıca Scarf Company Inc, etkin ve çözüm odaklı çevre politikaları, zorunluluktan öte “sorumluluk” olarak gördüğü sosyal projeler ile ülkemizin ve dünyamızın geleceğine dair bir duyarlılık oluşturur.

Scarf Company Inc., Mısır'da en kaliteli eşarp ve şalları en hızlı üretim süreleri ve piyasadaki en rekabetçi fiyatlarla sunma konusunda +30 yıllık deneyime sahip, akredite bir toptan ve özel markalı eşarp ve şal üreticisidir.

Markanızın hak ettiği crème de la crème ürünlerini sunabilmemiz için, kıdemli başkanımız ve ultra modern genel müdürümüzün değerli uzmanlığını birleştiriyoruz ve yönetilen son teknoloji Japon Juki üretim makineleri aracılığıyla iş uygulamalarını gerçeğe dönüştürüyoruz. Sonucun mükemmelliği için her şeyini veren bir hareket ettirici ve sarsıcı ekip tarafından!

🇹🇷 ve 🇪🇬 eşarp üreticisi olduğumuz için gurur duyuyoruz.

 • Organik Kumaşlar

  Kumaşlarımızı görmek mi istiyorsunuz?
  Fabrikamızı ziyaret edin.

 • Online sipariş

  Üye olun ve puan kazanın.
  Üyelik avantajlarından yararlanın.

 • Tüm Gün Konfor

  İnanıyoruz ki eşarplarımız
  tüm gün sizi iyi hissettirecek.